Bugün Tanıtılacak Call of Duty Modern Warfare için Video Yayınlandı

Bugün Tanıtılacak Call of Duty Modern Warfare için Video Yayınlandı

Bilgisayar oyunları tarihinin en önemli FPS aksiyon oyunu olan Call of Duty’nin yeni oyunu bugün yapılacak lansman ile duyurulacak. Oyuncular tarafından deyim yerindeyse iple çekilen bu tanıtımdan önce Activision firması Call of Duty Modern Warfare için bir video yayınladı. Dün yayınlanan bu video ile Call of Duty hayranları için heyecan yaratan o açıklama yapıldı. Yayınlanan videoda Call of Duty serisinin yeni oyunu olacak Modern Warfare’in yarın duyurulacağı açıklandı.

Video’nun Detayları İse Şu Şekilde

Video öncelikli olarak cızırtılı bir telsiz sesiyle başlıyor. Ardından ise bu telsizden bir kadının konuştuğu izleyicilere yansıtılıyor. Kadın, öncelikle “bir sorunum var.” Diyor ve hemen ardından “her yerde olabilirler.” diye ekleyerek konuşuyor. Telsizden bu sesi gelen kadın hakkında yapımcı firma hakkında bir açıklama henüz yapılmadı ve kimse bu kadının kim olduğunu bilmiyor. Ancak oyunun çok heyecanlı bir senaryoya sahip olduğu sadece bu dakikalarda anlaşılıyor.

Video içerisinde ekrana yazılan veriye göre 30 Mayıs 2019 tarihi belirtiliyor ve ardından ise TSİ 20.00 saati ekrana geliyor. Bu tarih ve saat ise oyunun tanıtımının yapılacağı ve ilk fragmanının yayınlanacağı ana işaret ediyor.

Call of Duty: Modern Warfare Hangi Platformlara Çıkacak

Activision firmasının yayınladığı verilere göre Call of Duty: Modern Warfare oyunu Playstation 4, Xbox Onve ve PC platformlarında oynanabilecek. Oyunun ise 2019 Sonbahar’ında satışa çıkması planlanıyor.